کلیسا ایران روسیه مراکش بازیکن فوتبال

کلیسا: ایران روسیه مراکش بازیکن فوتبال پیروزی بازیکنان جام جهانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تیم ملی برابر پرتغال هجومی‌تر عمل می‌کند/ عده‌ای به جای کمک حواشی درست کرده‌اند ، کلانی

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌گوید شاگردان کی‌روش برابر پرتغال هجومی‌تر بازی می‌کنند.

تیم ملی برابر پرتغال هجومی‌تر عمل می‌کند/ عده‌ای به جای کمک حواشی درست کرده‌اند ، کلانی

کلانی: تیم ملی برابر پرتغال هجومی تر عمل می کند/ عده ای به جای کمک حواشی درست کرده اند

عبارات مهم : ایران

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می گوید شاگردان کی روش برابر پرتغال هجومی تر بازی می کنند.

به گزارش ایسنا، تیم های ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و پرتغال دوشنبه ساعت ۲۲:۳۰ در شهر سارانسک به مصاف هم می روند. شاگردان کی روش تنها در صورت برتری در این دیدار می توانند جهت نخستین بار راهی مرحله یک هشتم نهایی مسابقه های جام جهانی شوند.

حسین کلانی در گفت وگو با ایسنا، راجع به این دیدار اظهار کرد: تیم ملی پرتغال بازیکنی به نام رونالدو دارد که عالی ترین بازیکن دنیا است و نقش آینده سازی در بازی های کشورش دارد. اگر بازیکنان کشور عزیزمان ایران او را از کار بیاندازند، پرتغال افت می کند.

تیم ملی برابر پرتغال هجومی‌تر عمل می‌کند/ عده‌ای به جای کمک حواشی درست کرده‌اند ، کلانی

بازیکن پیشین تیم ملی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی ۱۹۷۸ آرژانتین با بیان این که تیم ملی کشور عزیزمان ایران روحیه بالایی دارد، گفت: تیم ملی ما برابر اسپانیا خوب بازی کرد و به واسطه همین بازی روحیه بسیار بالایی دارد. کی روش تا به حال با برنامه کار را پیش برد و بازیکنان هم کارستان کردند. اگر تیم ملی بدشانسی نمی آورد، پیروز بازی با اسپانیا می شد.

کلانی تاکید کرد: الان بازیکنان ما به خودباوری رسیدند و کادرفنی تلاش خواهد کرد بیش از این اندازه تیم را از نظر معنوی بالاتر ببرد. شاید تیم ملی کشور عزیزمان ایران در تاکتیک های فردی ضعف داشته باشد ولی از نظر تیمی خوب کار می کند. از طرفی کی روش تلاش می کند جهت بازی سوم تیم را از نظر معنوی و روانی اصلاح ببخشد. حتی اگر تیم مساوی هم کند، بد نیست. ما دیدیم که پرتغال از اسپانیا به آسانی سه گل دریافت کرد. بعد گلزنی به این تیم سخت نیست. فکر می کنم نتیجه مطلوبی برابر پرتغال کسب خواهیم کرد.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌گوید شاگردان کی‌روش برابر پرتغال هجومی‌تر بازی می‌کنند.

او ادامه داد: اگر بخواهیم از گروه خودمان اوج برویم، باید پیروز شویم. مساوی هم جهت ما حکم از بین بردن را دارد. مگر این که فعل و انفعال شدیدی ایجاد شود و نتیجه بازی اسپانیا و مراکش به شکل دیگری پیش برود.

کلانی هم چنین راجع به تاکتیک تیم ملی جهت بازی با پرتغال اظهار کرد: فکر می کنم حالت دفاعی ما از منطقه هجده قدم به یک سوم زمین خودمان کشیده شود و کمربند خط دفاعی در حوالی نیمه زمین باشد. اگر بازیکنان ایران، رونالدو را به خاطر سرعتش کنترل کنند، سایر بازیکنان را هم کنترل خواهند کرد. ۱۰۰ درصد تیم ملی ما هجومی تر از دو بازی قبل عمل می کند.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: به افزایش تیم ملی امیدوار هستم. بازیکنان کشور عزیزمان ایران با عرق ملی بازی می کنند و جهت حفظ حرمت مردم و ملت ارزش به برد فکر می کنند. تیم ما هم با اخلاق بوده و هم توانسته بازی های خوبی را انجام دهد.

تیم ملی برابر پرتغال هجومی‌تر عمل می‌کند/ عده‌ای به جای کمک حواشی درست کرده‌اند ، کلانی

او با اشاره به بازی با اسپانیا گفت: در نیمه نخست این بازی، تیم ملی به کار دفاع پرداخت که علت آن بزرگ کردن بیش از حد رقبای ما بود. البته تیم ها بزرگ و قابل تحسین و تقدیر هستند ولی متاسفانه با بزرگنمایی بیش از اندازه آن ها کار خودمان را سخت کردیم. حتی گاهی اوقات جهت بازیکنان خودمان حواشی ایجاد کردیم. تیم ملی ما در هر دو بازی اخیر خود در نیمه دوم بهتر بازی کرده که علت آن به خاطر آشنایی رقبا بعد از یک نیمه بازی کردن است.

کلانی راجع به انتقاد هواداران از چند بازیکن تیم ملی در بازی با اسپانیا و مراکش گفت: در دو بازی اخیر انتقادهایی هم نسبت به ترکیب و بعضی از بازیکنان وجود داشته ولی هیچ کسی به اندازه کارلوس کی روش صلاح تیم ملی را نمی داند. ما از مانیتور تلویزیون بازی ها را می بینیم ولی کی روش هر روز بازیکنانش را در تمرین زیر نظر دارد.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌گوید شاگردان کی‌روش برابر پرتغال هجومی‌تر بازی می‌کنند.

واژه های کلیدی: ایران | بازیکن | پرتغال | اسپانیا | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog