کلیسا ایران روسیه مراکش بازیکن فوتبال

کلیسا: ایران روسیه مراکش بازیکن فوتبال پیروزی بازیکنان جام جهانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بالاخره چه کسی راست می‌گوید؟ , کلاف سر در گم سوپرجام

به گزارش خبرآنلاین؛ اگرچه برانکو ایوانکوویچ روز گذشته در جریان تمرین پرسپولیس گفت هنوز به طور کامل در جریان اتفاقات دیدار سوپرجام قرار نگرفته، ولی به هر حال به

بالاخره چه کسی راست می‌گوید؟ , کلاف سر در گم سوپرجام

کلاف سر در گم سوپرجام؛ بالاخره چه کسی راست می گوید؟

عبارات مهم : انصراف

دیدار سوپرجام فوتبال کشور عزیزمان ایران حواشی زیادی به همراه داشته است.

به گزارش خبرآنلاین؛ اگرچه برانکو ایوانکوویچ روز گذشته در جریان تمرین پرسپولیس گفت هنوز به طور کامل در جریان اتفاقات دیدار سوپرجام قرار نگرفته، ولی به هر حال به نظر این بازی لغو شده. چراکه شرکت لیگ هم پرسپولیس را به عنوان برنده و قهرمان این بازی معرفی کرده.

در این میان حرف و حدیث های بسیار زیادی اطراف دربی روز پنجشنبه که حالا لغو شده است وجود دارد. استقلالی ها تصویرهای نامه های فرستاده شده است به شرکت لیگ را منتشر کردند و اعتقاد دارند هیچ وقت حرف از انصراف نزدند. در طرف برابر مسئولان شرکت لیگ می گویند استقلالی ها در جریان جلسه ای با حضور مهدی تاج داشتتند به طور شفاهی اعلام کردند که در این بازی حاضر نخواهند شد.

بالاخره چه کسی راست می‌گوید؟ , کلاف سر در گم سوپرجام

حرف مسئولان شرکت لیگ این است که استقلالی ها اگر انصراف ندادند، آیا در مسابقه حاضر نمی شوند؟ به همین علت هم بود که نتیجه 3-0 به سود قرمزها اعلام شد. از طرفی آبی ها اعتقاد دارند پیشنهاد عوض کردن وقت بازی منطقی است و باید چنین اتفاقی رخ دهد. در نهایت ولی هنوز معلوم نیست کدام طرف حرف آخر و درست را می زند. موضوعی که به زودی باید حل شود تا هواداران فوتبال زیاد گرفتار این کلاف سر در گم نشوند.

واژه های کلیدی: انصراف | مسئولان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog