کلیسا ایران روسیه مراکش بازیکن فوتبال

کلیسا: ایران روسیه مراکش بازیکن فوتبال پیروزی بازیکنان جام جهانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری شروع پیش تولید «تپلی»

فیلم سینمایی «تپلی» با دریافت پروانه ساخت هم اکنون در مرحله پیش تولید قرار دارد.

شروع پیش تولید «تپلی»

شروع پیش تولید «تپلی»

عبارات مهم : برنامه

فیلم سینمایی «تپلی» با دریافت پروانه ساخت هم اکنون در مرحله پیش تولید قرار دارد.

به گزارش بانی فیلم، «تپلی» عنوان فیلم سینمایی تازه حسین قناعت محسوب می شود که به تازگی پروانه ساخت دریافت کرده و در حال حاضر در مرحله پیش تولید قرار دارد.

قناعت نگارش فیلمنامه این فیلم را اوایل تابستان به آخر رسانده و بعد از آن نیز بلافاصله جهت پروانه ساخت فیلم اقدام کرد. وی قصد دارد فیلم جدیدش را جهت حضور در جشنواره کودک و نوجوان که در شهریور ماه برگزار می شود آماده نمایش کند.

شروع پیش تولید «تپلی»

موضوع «تپلی» مانند چند ساخته پیشین کارگردانش راجع به کودک و خانواده هست. داستان این فیلم راجع به خانواده ای سه نفره مشمول بر یک پسر هفت – هشت ساله به همراه پدر و مادرش است که در طول داستان اتفاقات مختلفی برایشان رخ می دهد.

در واقع این فیلم به یادآوری مسئله کودک درون انسان ها می پردازد که بسیاری آن را به علت عوض کردن زمانه و شرایط از یاد برده اند.

از میان عوامل این فیلم تاکنون حضور فرشاد گل سفیدی به عنوان مدیر فیلمبرداری، هاشم علی اکبری مدیر تولید، پریسا پروین نیا تدوینگر، زهره سیه پوش طراح گریم و مهدی مطلبی به عنوان دستیار اول کارگردان و برنامه ریز قطعی شده است است.

براساس برنامه ریزی های انجام گرفته، ۹۰ درصد از فیلمبرداری این پروژه سینمایی در پایتخت کشور عزیزمان ایران و مابقی در بندرانزلی انجام می شود. بعضی از لوکیشن های فیلم نیز تاکنون گزینش شده است است.
حسین قناعت خود تهیه کنندگی «تپلی» را برعهده گرفته هست. این کارگردان پیش از این فیلم های سینمایی «لازانیا»، «قهرمانان کوچک»، «دزد و پری»، «زخم شانه حوا»، «ماجراهای اینترنتی»، «من و نگین دات کام» را برابر دوربین برده و «تپلی» هفتمین فیلم بلند وی در مقام کارگردان محسوب می شود.

فیلم سینمایی «تپلی» با دریافت پروانه ساخت هم اکنون در مرحله پیش تولید قرار دارد.

پیش تر زنده یاد محمدرضا میرلوحی فیلمی به نام «تپلی» ساخته بود که در سال ۱۳۵۱ با بازی بازیگرانی چون مرتضی عقیلی، بهرام وطن پرست، زهرا حاتمی، مهدی فخیم زاده و زنده یاد نعمت ا… گرجی به نمایش درآمد.

واژه های کلیدی: برنامه | پروانه | خانواده | سینمایی | کارگردان | برنامه ریزی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog