کلیسا ایران روسیه مراکش بازیکن فوتبال

کلیسا: ایران روسیه مراکش بازیکن فوتبال پیروزی بازیکنان جام جهانی

گت بلاگز اخبار اجتماعی سه تصمیم مهم دولت جهت نوسازی بافت های فرسوده

جلسه پیگیری روند اجرای برنامه ملی بازآفرینی شهری امید ( نوسازی بافت های فرسوده) روز سه شنبه به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی برگزار شد و سه تصمیم مهم

سه تصمیم مهم دولت جهت نوسازی بافت های فرسوده

سه تصمیم مهم دولت جهت نوسازی بافت های فرسوده

عبارات مهم : برنامه

جلسه پیگیری روند اجرای برنامه ملی بازآفرینی شهری امید ( نوسازی بافت های فرسوده) روز سه شنبه به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی برگزار شد و سه تصمیم مهم اتخاذ شد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، در این جلسه که به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی و با حضور استانداران و شهرداران کلانشهرهای کشور برگزار شد، تصمیمات مهمی در جهت تسریع و توسعه طرح از جمله در ارتباط با تسهیلات بانکی اتخاذ شد.

بر این اساس یکی از مولفه های تشویقی در این برنامه، سپرده وجوه اداره شده است به وسیله شرکت برنامه و بودجه به منظور کم شدن قیمت سود تسهیلات جهت توسعه گران همکاری کننده در این برنامه خواهد بود. همچنین در رابطه با مقررات سهم مالکانه، هم در مورد زمین های دولتی که شناسایی شده است و هم در مورد زمین هایی که تملیک می شود، تصمیماتی در جهت برطرف موانع در تسهیلاتی که بانک مسکن ارائه می دهد، اتخاذ شد.

سه تصمیم مهم دولت جهت نوسازی بافت های فرسوده

در این جلسه مقرر شد علاوه بر بانک مسکن دیگر بانک ها هم بتوانند در اجرای برنامه ملی بازآفرینی شهری همکاری کنند.

در ادامه جلسه پیگیری اجرای طرح ملی بازآفرینی شهری امید، گزارشی راجع به چگونگی پیشرفت کار از سوی استانداران و شهرداران کلانشهرها ارائه شد. شرکت ثبت و خزانه نیز پیشرفت کار طرح جامع املاک دولتی را گزارش کردند و قرار شد در آینده نزدیک به طور خاص در ارتباط با بررسی پرسشها کلانشهرهای هشت گانه کشور جلسه ای برگزار شود.

جلسه پیگیری روند اجرای برنامه ملی بازآفرینی شهری امید ( نوسازی بافت های فرسوده) روز سه شنبه به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی برگزار شد و سه تصمیم مهم

در این جلسه با توجه به تاکید رییس جمهوری مبنی بر اینکه باید حاشیه شهرها هم در کنار بافت های فرسوده داخل شهرها مورد توجه و اهمیت قرار گیرد، گزارشی از اقداماتی که در این باره در کلانشهرهای مشهد و تبریز انجام گرفته، ارائه شد.

همچنین مقرر شد در جلسات بعدی تصمیم گیری ها در ارتباط با تسهیلات بانکی و مشوق های شهرداری ها مورد بررسی قرار گرفته و دستگاههای دولتی مسئول و به طور خاص شرکت بازآفرینی شهری وزارت راه و شهرسازی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و شرکت سرمایه گذاری شهری وزارت راه و شهرسازی گزارش اجرایی این طرح ارائه کنند.

واژه های کلیدی: برنامه | ارتباط | برنامه | تسهیلات | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog